რობოტი მტვერსასრუტი Dreame L10s Pro Gen 2
1,449₾
არ არის მარაგში
- Vormax™ შეწოვა: 7,000Pa, ჩუმი სიზუსტე
- DuoScrub™ მოპინგი: მაღალსიჩქარიანი წმენდა, 300 მლ ავზი, 105 წუთიანი მუშაობის დრო
- 3DAdapt დაბრკოლებების თავიდან აცილება: თავიდან აიცილეთ დაბრკოლებები პროფესიონალივით
- ულტრაბგერითი ხალიჩის აღმოჩენა, გაძლიერებული შეწოვა, მთლიანად რეზინის როლიკერის ჯაგრისი
- ინტელექტუალური ტილოს აწევა: იცავს ხალიჩებს, ასაწევი 7 მმ ტილოები
- 5200m² ბატარეა: ერთი დატენვით შთამბეჭდავ 145მ²-ს იკავებს.
L10s Pro Gen 2
ძლიერი შეწოვა. გასაოცარი სისუფთავე
7,000Pa Vormax™ შეწოვა
ხალიჩის ულტრაბგერითი ამოცნობა
ჩვენი ულტრაბგერითი ხალიჩის ამოცნობის სისტემა ხელს უწყობს მყარი იატაკისა და ხალიჩის დიფერენცირებას, რათა რეალურ დროში დაადგინოს სწორი დასუფთავების სტრატეგია.
*მხოლოდ ხალიჩის ინტელექტუალური წმენდის რეჟიმში.
ჭკვიანი შეწოვის გაძლიერება
ხალიჩის შეწოვის გამაძლიერებელი ავტომატურად აძლიერებს ან ამცირებს შეწოვის ძალას ხალიჩის გასაწმენდად.
*ხალიჩების დასველებისგან დასაცავად, გირჩევთ, Dreamehome აპლიკაციის საშუალებით რობოტი საშუალო და მაღალბეწვიანი ხალიჩების თავიდან ასაცილებლად დააყენოთ.
ორჯერ გაწმინდეთ ხალიჩა
*მხოლოდ ხალიჩების ინტენსიური წმენდის რეჟიმში.
7 მმ-იანი ტილოების აწევა
DuoScrub™ საწმენდი სისტემა
უზრუნველყავით ჭუჭყის ეფექტური მოცილება და წნევითი წმენდა ორი მაღალსიჩქარიანი მბრუნავი ბოჭკოვანი საწმენდი ბალიშით.
300 მლ წყლის ავზი
DuoScrub™ საწმენდი სისტემა
300 მლ წყლის ავზი
ჭკვიანი მარშრუტების სწრაფი სკანირება
ცეკვის გარშემო საფრთხეები
5,200 mAh ხანგრძლივი მოქმედების ბატარეა
* 155 წთ: ტესტირებულია Dreame Lab-ის მიერ, ფაქტობრივი მუშაობა განსხვავდება თქვენი სახლის კონკრეტული განლაგების მიხედვით.
* 145 მ²: ტესტირებულია Dreame Lab-ის მიერ, ფაქტობრივი მუშაობა განსხვავდება თქვენი სახლის განლაგების მიხედვით.
მოქნილი აპლიკაციის კონტროლი
მრავალსართულიანი მოქნილობა
დააყენეთ აკრძალული ზონები
მორგებადი ვირტუალური საზღვრები
ბრძანება შენი სისუფთავის შესახებ
ბრძანება შენი სისუფთავის შესახებ
| ტიპი | რობოტი მტვერსასრუტი |
|---|---|
| მოდელი | L10s Pro Gen 2 |
| არტიკული | RLL42SDA |
| სერია | L – სერია |
| ფერი | White |
| შესრუტვის სიმძლავრე kPa | 7000 |
| სიმძლავრე, W | 75 |
| ვოლტაჟი | 14.4 V |
| დასუფთავების ტიპი | სველი / მშრალი |
| აპლიკაციებთან ურთიერთქმედება | Dreamehome / Amazon Alexa / Google Assistant / Apple Siri / Маруся |
| ჩართვის ტაიმერი | დიახ |
| დაბრკოლების აღმოჩენა | დიახ |
| დაბრკოლების სიმაღლე | 2სმ |
| დასუფთავების არეალის შემზღუდველი | ვირტუალური კედელი |
| EAN | 6976233674704 |
| ბატარეის მოცულობა | 5200 mAh |
| ბატარეის მუშაობის ხანგრძლივობა | 105 წუთი |
| დამუხტვის დრო | 360 წუთი |
| ფილტრაციის სისტემა | HEPA ფილტრი / ნეილონის ფილტრი |
| ჯაგრისის ტიპი | გვერდითი ჯაგრისი / მთავარი ჯაგრისი / სველი ტილო |
| იმპორტიორი | შპს “ჯორჯიან ელექთრონიქ ქომფანი თრეიდი” |
| ჭკვიან სახლთან ინტეგრაცია | დიახ |
| ხალიჩების წმენდა | დიახ |
| ხმოვანი ასისტენტი | დიახ |
| კონტროლი | სმარტფონიდან/ხმოვანი ასისტენტის დახმარებით/ღილაკზე დაჭერით |
| კონტროლი სმარტფონის საშუალებით | დიახ |
| ხმაურის მინიმალური დონე | 59 |
| მტვრის კონტეინერის მოცულობა, მლ | 470მლ |
| მტვრის სენსორი | დიახ |
| მუშაობის რეჟიმები | ავტომატური / კედლის გასწვრივ / ზიგზაგი / ნორმალური / ტურბო |
| მწარმოებელი | Dreame Trading (Tianjin) Co. Ltd. |
| რუკის შექმნა | დიახ |
| მუშაობის სიხშირე | 100V – 240V 50/60Hz |
| სუფთა წყლის ავზის მოცულობა | 0.3მლ |
| თვითწმენდის რეჟიმი | არა |
| Wi-Fi მხარდაჭერა | დიახ |
| წონა | რობოტი მტვერსასრუტი: 3.74 კგ / ბაზის სადგური: 0.39 კგ |
| გარანტიის ხანგრძლივობა | 12 თვე |
| ზომები | რობოტი მტვერსასრუტი: 350x350x97 მმ / საბაზო სადგური: 130x126x92.6 მმ |
