უსადენო მტვერსასრუტი Dreame Z40 station
2,699₾
- მაღალი შესრუტვის სიმძლავრე: გთავაზობთ 310 აეროვატის შესრუტვის სიმძლავრეს ყველა ტიპის იატაკის ძლიერი წმენდისთვის.
- ადაპტირებული წმენდა: ავტომატურად არეგულირებს შესრუტვის სიმძლავრეს დაბინძურების დონის მიხედვით. მრავალფუნქციური ჯაგრისი მუშაობს როგორც მყარ იატაკზე, ასევე ხალიჩებზე.
- CelesTect™ ანათება: Omni-Brush-ის ინტეგრირებული განათება 140°-იანი დაფარვით, მტვერს მეტად თვალსაჩინოს ხდის.
- HEPA ფილტრი: აღჭურვილია HEPA ფილტრით, რომელიც იჭერს წვრილი ნაწილაკების 99.9%-ს, ან მეტს.
- სველი წმენდა: აღჭურვილია მბრუნავი სპრეი-მოპის აქსესუარით სველი წმენდისა და ლაქების მოსაშორებლად.
- ჭკვიანი ეკრანი: რეალურ დროში აჩვენებს სტატუსს, ელემენტის დონეს და ინფორმაციას დასუფთავების დავალების შესახებ.
CelesTect™ ტექნოლოგიის ჯაგრისი იატაკის 140 გრადუსიანი განათებისთვის
მაქსიმალური მუშაობის დრო: 160 წუთი
310 აეროვატი - შესრუტვის სიმძლავრე
სველი წმენდის შესაძლებლობები
ჭუჭყის ჭვიანი აღმოჩენა
მრავალფუნქციური მტვრის მოსაშორებელი სადგური
ნაკლები უსიამოვნება მტვრის გაწმენდისას
მტვრის კონტეინერი ავტომატურად იცლება სადგურში თქვენი ჩარევის გარეშე. ანტიბაქტერიული ეფექტურობა მიიღწევა Ultra რეჟიმში, რაც მტვრის კონტეინერის სსისუფთავეს დიდი ხნის განმავლობაში ინარჩუნებს.
310 აეროვატის შესრუტვის სიმძლავრით გაწმენდის შემდეგ მტვრის არც ერთი ნაწილაკი არ რჩება
Z40 Station მტვერსასრუტი უზრუნველყოფს საფუძვლიან წმენდას მისი ძლიერი შესრუტვისა და ოპტიმიზირებული ჰაერის სადინარი სისტემის წყალობით, რომელიც ამცირებს შესრუტვის დანაკარგს, იცავს ჰაერის სადინარ მილებს გაჭედვისგან და ძალისხმევის გარეშე აგროვებს ჭუჭყს, მტვერს, ნარჩენებსა და თმას.
სველი წმენდის აქსესუარი მოპის საფენით ადვილად აშორებს ჩამჯდარ ჭუჭყს
სველი წმენდის აქსესუარი მოპის საფენით აღჭურვილია წყლის გამათბობლით, რომელიც შექმნილია ჭუჭყისა და დაღვრილი სითხეების წინასწარი დამუშავებისთვის, რაც ზრდის დასუფთავების ეფექტურობას. წყლის გამათბობელი, საწმენდის მაღალ სიჩქარესთან ერთად, აადვილებს ყველაზე ჩამჯდარი ჭუჭყის მოცილებას.
დასუფთავების დროის 160 წუთამდე გაზრდა
ECO რეჟიმში, Z40 Station მტვერსასრუტს შეუძლია უწყვეტად იმუშაოს 160 წუთამდე და ერთი დამუხტვით გაწმინდოს 410 მ2 -მდე ფართობი. ორი ბატარეის ბლოკი საშუალებას გაძლევთ შეასრულოთ სხვადასხვა სახის დასუფთავების სამუშაოები.
ფილტრაციის მაღალი ეფექტურობა უზრუნველყოფს მტვრის საიმედო შეკავებას
HEPA ფილტრი H14 ეფექტურად იჭერს მტვერს, ნაწილაკებს და ვირუსებს, რაც ხელს უშლის ხელმეორე დაბინძურებას.
≥ 0.1 მკმ
ნაწილაკების ფილტრაცია ზომის მიხედვით
99,99%
HEPA ფილტრის ეფექტურობა
ჭკვიანი რეაგირება დასუფთავების პირობების მიხედვით
ავტომატურ რეჟიმში, Z40 Station მტვერსასრუტი აფიქსირებს ნაწილაკების ზომასა და რაოდენობას და არეგულირებს შესრუტვის სიმძლავრეს ოპტიმალურ დონეზე, უმაღლესი ხარისხის წმენდისთვის, LCD ეკრანი აჩვენებს რეალურ დროში ინფორმაციას წმენდის შესახებ, რაც საშუალებას გაძლევთ შეარჩიოთ შესრუტვის სიმძლავრე ეფექტური და ზუსტი წმენდისთვის.
ეფექტური გამოსავალი თმისა და ბეწვის წინააღმდეგ
გაიმარტივეთ თქვენი ბეწვიანი მეგობრების მოვლა შინაური ცხოველების ჯაგრისის აქსესუარის* გამოყენებით, რომელიც სწრაფად აშორებს გაცვენილ ბეწვს.
სახლისა და მანქანის სალონის დასუფთავება
გამოიყენეთ უნივერსალური აქსესუარები, რომლებიც განკუთვნილია სახლისა და მანქანის ინტერიერის დასუფთავებისთვის.
მარტივი მოვლა გაწმენდის შემდეგ
შეცვლადი მტვრის ტომარა და გარეცხვადი კომპონენტები ამარტივებს მტვერსასრუტის მოვლას გამოყენების შემდეგ აადვილებს, რაც მისი სიცოცხლის ხანგრძლივობის გაზრდას უწყობს ხელს.
მარტივი შენახვა, რომელიც უზრუნველყოფს შემდეგი დასუფთავებისთვის მზაობას.
Z40 Station მტვერსასრუტს მოყვება სადგამი, რომელიც შექმნილია აქსესუარების მოხერხებული შენახვისთვის. ეს მოწყობილობა აადვილებს აქსესუარებისა და საქშენების შენახვას, რაც მათ ნებისმიერ დროს ხელმისაწვდომს ხდის.
| არტიკული | VZZ33A |
|---|---|
| ტიპი | უსადენო მტვერსასრუტი |
| სიმძლავრე, W | 855 |
| კონტროლი | ღილაკზე დაჭერით |
| ბატარეის მოცულობა | 3200 mAh |
| სერია | Z – სერია |
| დასუფთავების ტიპი | სველი / მშრალი |
| ბატარეის მუშაობის ხანგრძლივობა | 160 წუთი |
| შესრუტვის სიმძლავრე kPa | 28 000 |
| მუშაობის რეჟიმები | 3 რეჟიმი |
| ფილტრაციის სისტემა | HEPA ფილტრი |
| თვითწმენდის რეჟიმი | დიახ |
| ხალიჩების წმენდა | დიახ |
| შინაური ცხოველების ბეწვის მოცილება | დიახ |
| მტვრის კონტეინერის მოცულობა, მლ | 600მლ |
| ხმაურის მინიმალური დონე | 89 |
| მუშაობის სიხშირე | 100V – 240V 50/60Hz |
| დამუხტვის დრო | 240 წუთი |
| საქშენების რაოდენობა | 6 |
| მოდელი | Z40 Station |
| წონა | 11.7 კგ |
| ზომები | 128.8x32x32 სმ |
| იმპორტიორი | შპს “ჯორჯიან ელექთრონიქ ქომფანი თრეიდი” |
| მწარმოებელი | Dreame Trading (Tianjin) Co. Ltd. |
