რობოტი მტვერსასრუტი Dreame L10s Plus
1,749₾
არ არის მარაგში
- Vormax™ სისტემა – 7,000პა შესრუტვის სიმძლავრე
- DuoScrub™ სველი წმენდის სისტემა
- DualBoost 2.0 სისტემა
- ჭკვიანი ნავიგაცია და დაბრკოლებებისთვის გვერდის ავლა აბსოლიტური სიზუსტით
- ხალიჩების წმენდის ჭკვიანი სტრატეგია
L10s Plus
ავტომატური დაცლა. გასაოცარი სისუფთავე.
DualBoost 2.0 უზრუნველყოფს
მტვრის 90 დღიან შეგროვებას
DuoScrub™ Wash:
სწრაფი წმენდა, 300 მლ წყლის ავზი, 105 წუთიანი მუშაობის დრო
ჩუმი, ძლიერი წმენდა
Vormax™ შესრუტვა: 7,000Pa, ჩუმი სიზუსტე
დაბრკოლებისთვის გვერდის ავლა, ეფექტური გამავლობა
3DAdapt დაბრკოლებების თავიდან აცილება: მოერიდეთ დაბრკოლებებს პროფესიონალივით
გამოაცოცხლეთ თქვენი ხალიჩები
ხალიჩის ულტრაბგერითი აღმოჩენა, გაუმჯობესებული შესრუტვა, მთლიანად რეზინისგან დამზადებული გორგოლაჭიანი ჯაგრისი
Mop Magic: ხალიჩები მშრალად რჩება
მოპის აწევის ჭკვიანი ფუნქცია: იცავს ხალიჩებს, აჭღურვილია 7მმ-ზე ასაწევი მოპის საფენებით
ავტომატურად დაცლადი მტვრის 4 ლიტრიანი ტომრები
*90-დღიანი: Dreame Lab-ში გარემოს ტესტირების შედეგად მიღებული გამოთვლის საფუძველზე. ფაქტობრივი მუშაობა შეიძლება განსხვავდებოდეს რეალური გარემოსა და გამოყენების მიხედვით.
ავტომატურად დაცლადი მტვრის 4 ლიტრიანი ტომრები
დაემშვიდობეთ ხშირ დაცლას.L10s Plus-ის 4 ლიტრიანი E12 მტვრის ტომრები ავტომატურად ცლის მტვერს 90 დღემდე* ბაზის სადგურში.
*90-დღიანი: Dreame Lab-ში გარემოს ტესტირების შედეგად მიღებული გამოთვლის საფუძველზე. ფაქტობრივი მუშაობა შეიძლება განსხვავდებოდეს რეალური გარემოსა და გამოყენების მიხედვით.
წარმოუდგენელი სიზუსტე
წარმოუდგენელი სიზუსტე
გააუმჯობესეთ თქვენი დასუფთავების რუტინა L10s Plus-ის განსაკუთრებული წმენდის სიმძლავრით, რომელიც იჭერს 0,3 მიკრონის ზომის ნაწილაკების 99,7%-ს*, რაც თქვენი დასუფთავების გამოცდილებას მეტად ოპტიმალურს ხდის.
7,000Pa Vormax™ შესრუტვა
7,000Pa: Dreame Lab-ში ჩატარებული ტესტირებების საფუძველზე. . ფაქტობრივი მუშაობა შეიძლება განსხვავდებოდეს რეალური გარემოსა და გამოყენების მიხედვით.
ხალიჩის ულტრაბგერითი ამოცნობა
შესრუტვის სიმძლავრის ჭკვიანი მომატება
ორჯერ გაწმინდეთ ხალიჩა
*მხოლოდ ხალიჩების ინტენსიური წმენდის რეჟიმში.
მოპის საფენების აწევა 7მმ-ზე
DuoScrub™ წმენდის სისტემა
DuoScrub™ წმენდის სისტემა
დაბრკოლებებისთვის გვერდის ავლა
სკანირება და რუკების სწრაფი შექმნა
სკანირება და რუკების სწრაფი შექმნა
5,200 mAh ხანგრძლივი მოქმედების ბატარეა
*145 მ²: ტესტირებულია Dreame Lab-ის მიერ, ფაქტობრივი მუშაობა განსხვავდება თქვენი სახლის განლაგების მიხედვით.
მოქნილი კონტროლი აპლიკაციით
ისიამოვნეთ პერსონალიზებული დასუფთავებით, დასუფთავების რეჟიმის, შესრუტვის სიმძლავრის, წმენდის რეჟიმისა და დასუფთავების ხანრგრძლივობის რეგულირების მეშვეობით.
მრავალსართულიან სივრცეზე მორგებული მოქნილობა
მრავალსართულიან სახლებში დასუფთავების მარტივად მართვა ოთხამდე ცალკეული რუკის შექმნით და თითოეული სივრცისთვის დასუფთავების ნიმუშებისა და შესრუტვის სიმძლავრის პერსონალიზებით.
დააყენეთ აკრძალული ზონები
დაეუფლეთ თქვენს წმენდის რუტინას სრული კონტროლით. დააყენეთ აკრძალული ზონები, რომლებიც არ საჭიროებს წმენდას, რათა უზრუნველყოთ შინაური ცხოველების თასებისა და წყლის უსაფრთხოება.
მორგებადი ვირტუალური საზღვრები
დააწესეთ ვირტუალური საზღვრები, რათა თქვენი რობოტი მტვერსასრუტი სწორ გზაზე იყოს. გაამარტივეთ და გახადეთ პერსონალიზებული თქვნი დასუფთავების რუტინა.
დასუფთავების ხმოვანი კონტროლი
კომპლექტაცია
- რობოტი მტვერსასრუტი — 1 ცალი
- ბაზის სადგური
- ავტომატური მტვრის ურნის დაცლით — 1 ცალი
- მოპის საფენი — 2 ცალი
- მოპის საფენის დამჭერი — 1 ცალი
- გვერდითა ჯაგრისი — 1 ცალი
- ბაზის სადგურის პანდუსის გაფართოების ფირფიტა — 1 ცალი
- კვების კაბელი — 1 ცალი
- მტვრის ტომარა — 2 ცალი
- მომხმარებლის სახელმძღვანელო — 1 ცალი
| არტიკული | RLL42SD |
|---|---|
| ტიპი | რობოტი მტვერსასრუტი |
| აპლიკაციებთან ურთიერთქმედება | Dreamehome / Amazon Alexa / Google Assistant / Apple Siri / Маруся |
| ჭკვიან სახლთან ინტეგრაცია | დიახ |
| კონტროლი | სმარტფონიდან/ხმოვანი ასისტენტის დახმარებით/ღილაკზე დაჭერით |
| ბატარეის მოცულობა | 5200 mAh |
| ფერი | White |
| სერია | L – სერია |
| დასუფთავების ტიპი | სველი / მშრალი |
| ბატარეის მუშაობის ხანგრძლივობა | 105 წუთი |
| ხმოვანი ასისტენტი | დიახ |
| შესრუტვის სიმძლავრე kPa | 7000 |
| ჩართვის ტაიმერი | დიახ |
| მუშაობის რეჟიმები | 3 რეჟიმი |
| Wi-Fi მხარდაჭერა | დიახ |
| კონტროლი სმარტფონის საშუალებით | დიახ |
| ფილტრაციის სისტემა | HEPA ფილტრი |
| დასუფთავების არეალის შემზღუდველი | ვირტუალური კედელი |
| რუკის შექმნა | დიახ |
| ხალიჩების წმენდა | დიახ |
| თვითწმენდის რეჟიმი | დიახ |
| მტვრის კონტეინერის მოცულობა, მლ | 350მლ |
| დოკ-სადგურის მტვრის ტომრის მოცულობა | 4ლ |
| ხმაურის მინიმალური დონე | 70 |
| დაბრკოლების სიმაღლე | 2სმ |
| დაბრკოლების აღმოჩენა | დიახ |
| საკანალიზაციო სისტემასთან დაკავშირება | არა |
| ვოლტაჟი | 14.4 V |
| მუშაობის სიხშირე | 100V – 240V 50/60Hz |
| დამუხტვის დრო | 360 წუთი |
| დოკ სადგურის სუფთა წყლის ავზის მოცულობა | 300მლ |
| მტვრის სენსორი | დიახ |
| მოდელი | L10s Plus |
| ზომები | რობოტი მტვერსასრუტი: 35х35х9.7 სმ, დოკ-სადგური 44х29.8х45.2 სმ |
| წონა | რობოტი მტვერსასრუტი: 3.74კგ / ბაზის სადგური: 3.96 კგ |
| იმპორტიორი | შპს “ჯორჯიან ელექთრონიქ ქომფანი თრეიდი” |
| მწარმოებელი | Dreame Trading (Tianjin) Co. Ltd. |
